Designové stěrky

Realizujeme krásné italské cementové a vápenné stěrky. Možnost využití obývacích pokojích, chodbách i koupelnách.

Na našem showroomu nenabízíme jen nábytek, ale najdete u nás již i italské designové stěrky. V dnešní době tvoří součást většiny moderních interiérů. Přijdte se podívat k nám, a vyberte si naživo tu která Vás nejvíce zaujme. Realizujeme pouze z kvalitních prověřeních materiálů.

Provádíme realizace jak pro developery a velké investory, tak i pro soukromníky či menší firmy. Naše materiály se většinou využívají všude tam, kde chcete plochy nejen zkrášlit a vytvořit jedinečný vzhled, ale i zvýšit odolnost a omyvatelnost.

Prohlédnout nabídku

Perleťový nátěr GIOIA

Dekorativní, omyvatelný, vodou ředitelný, akrylátový nátěr s obsahem perleti.

Používá se na dekoraci povrchů zdí kde vytváří luxusní perleťový efekt nebo na povrchu našich stěrek, kde tvoří nekonečnou škálu fantastických barevných efektů ve více než 200 odstínech.

Krásných efektů dosáhneme na stěnách, kam dopadá slunce nebo umělé světlo. Na povrchu, který vytváří imitaci betonu či kamene je možno Gioiou vytvořit perleťový nebo metalický lesk a žilkování. Materiálem můžeme dekorovat vápennou stěrku Istinto a vytvořit tak například dojem kamene s barevným žilkováním nebo stěrku Spirito Libero, na které Gioia vytváří efekt luxusních odlesků. Materiál Gioia a Oro je možno mezi sebou kombinovat a dosáhnout tak speciálních efektů.

Výhody dekorativního perleťového nátěru Gioia

  • luxusní vzhled
  • nádherné perleťové odstíny
  • možnost dobarvení dle potřeby na místě aplikace
  • možnost použití na velké množství druhů podkladů
  • vysoká omyvatelnost
  • snadná aplikace
  • při poškození se dá snadno a lokálně opravit
  • možnost aplikace i na krby
  • možnost aplikace i do vlhkého prostředí (koupelny)

Vyberte si stěrku

Zlatý nátěr ORO

Dekorativní, omyvatelný, vodou ředitelný, akrylátový nátěr s obsahem zlatého prášku. Používá se na dekoraci povrchů zdí kde vytváří luxusní metalický efekt nebo na povrchu našich stěrek, kde tvoří nekonečnou škálu fantastických barevných efektů ve více než 200 odstínech.

Nabídka stěrek ORO

Fili di seta

Fili di Setta v překladu hedvábné nitky je dekorativní nátěr, jehož povrch připomíná luxusní tapety z pravého hedvábí. Jedná se o perleťový, vodou ředitelný, akrylátový nátěr s obsahem jemného křemičitého písku, který při vertikální aplikaci širokým štětcem vytváří charakteristickou texturu.

Stěrky Fili di Seta

Sledujte nás na instagramu